Zázračná příroda. Lesy a pralesy /

Bohatě ilustrovaná publikace pro děti od 9 let představuje přehled základních ekosystémů na Zemi se zaměřením na lesy a pralesy. Barevné obrázky z knihy je možné shlédnout i ve 3D pomocí speciální webové aplikace.

Other Authors: Dušek, Zdík, 1976-
Format: Book
Language: Česky
Published: V Praze : Fragment, 2016
Edition: 1. vydání
Subjects:
Konspekt: 57/59
0/9-053.2
Tags: Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
Summary: Bohatě ilustrovaná publikace pro děti od 9 let představuje přehled základních ekosystémů na Zemi se zaměřením na lesy a pralesy. Barevné obrázky z knihy je možné shlédnout i ve 3D pomocí speciální webové aplikace.
Encyklopedie ze série Zázračná planeta je členěna do dvou částí. První část předkládá celkový přehled o ekosystému deštných a opadavých lesů a rovněž tajgy. Druhá část zavede čtenáře do různých oblastí planety, kde se může dočíst zajímavá fakta, užitečné údaje, přesné popisy k danému prostředí. Spolu s výpravnými barevnými ilustracemi, přehlednými schématy i malými obrázky si tak čtenář udělá přehled o lesních biotopech z celého světa. V závěru nechybí slovníček pojmů a rejstřík. Jako bonus je v knize popsána možnost stáhnout webovou aplikaci, jejíž pomocí je možné ve smartphonu, androidu nebo v tabletu oživit obyvatele amazonského pralesa, americké prérie nebo sibiřské tajgy.
Item Description: Obálkový podnázev: interaktivní encyklopedie
Terminologický slovník
Obsahuje rejstřík
Physical Description: 63 stran : barevné ilustrace, mapy ; 29 cm
Audience: Pro čtenáře od 11 let
ISBN: 9788025327302